O producencie

AirTAC to największy producent pneumatyki na rynku azjatyckim.

W skład grupy wchodzi 5 zakładów produkcyjnych, 66 centrów sprzedaży oraz ponad 40 000 stałych klientów tylko w Chinach. Ci klienci to najpopularniejsze marki światowe, posiadające zakłady produkcyjne w Chinach. Europejscy producenci maszyn (m.in. z Niemiec, Włoch, Hiszpanii) oraz użytkownicy końcowi coraz częściej sięgają po produkty AirTAC, dzięki czemu staje się on marką rozpoznawalną oraz docenianą również na wymagającym rynku europejskim.

airtac-pneumatic-equipment-logo

Firma AirTAC jest producentem komponentów pneumatyki siłowej wchodzących w skład układów pneumatycznych,

takich jak zespoły przygotowania powietrza, przewody, złącza, zawory rozdzielające oraz elementy wykonawcze, czyli siłowniki, napędy liniowe i obrotowe oraz manipulatory.

Drugą, dobrze rozwiniętą gałęzią produkcji, są zawory procesowe do mediów technologicznych, zarówno sterowane elektromagnetycznie, jak i pneumatycznie.

Firma została założona w 1988 roku na Tajwanie. Od początku swojej działalności ma ściśle określone cele, takie jak:

  • bezkompromisowa jakość;
  • ciągły rozwój technologiczny;
  • rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów;
  • konkurencyjna cena.

Cele te są realizowane na każdym etapie „życia produktu”, od momentu projektowania, przez wdrożenie do produkcji, sam proces produkcji, kończąc na sprzedaży i serwisowaniu produktu. Rozbudowany dział R&D oraz olbrzymie kwoty inwestowane we wdrażanie nowych produktów dają pewność ciągłego rozwoju. Indywidualne podejście do potrzeb oraz wsparcie techniczne udzielane klientom sprawia, że produkty są „szyte na miarę”. Blisko 90% komponentów używanych do produkcji jest wytwarzanych we własnych zakładach, przez co AirTAC bierze pełną odpowiedzialność za jakość oferowanego produktu oraz zapewnia jego atrakcyjną cenę.

Print Friendly, PDF & Email
© ATCPolska