O producencie

AirTAC to największy producent pneumatyki na rynku azjatyckim.

W skład grupy wchodzi 5 zakładów produkcyjnych, 66 centrów sprzedaży oraz ponad 40 000 stałych klientów tylko w Chinach. Ci klienci to najpopularniejsze marki światowe, posiadające zakłady produkcyjne w Chinach. Europejscy producenci maszyn (m.in. z Niemiec, Włoch, Hiszpanii) oraz użytkownicy końcowi coraz częściej sięgają po produkty AirTAC, dzięki czemu staje się on marką rozpoznawalną oraz docenianą również na wymagającym rynku europejskim.

Firma AirTAC jest producentem komponentów pneumatyki siłowej wchodzących w skład układów pneumatycznych,

takich jak zespoły przygotowania powietrza, przewody, złącza, zawory rozdzielające oraz elementy wykonawcze, czyli siłowniki, napędy liniowe i obrotowe oraz manipulatory. Drugą, dobrze rozwiniętą gałęzią produkcji, są zawory procesowe do mediów technologicznych, zarówno sterowane elektromagnetycznie, jak i pneumatycznie.

Firma została założona w 1988 roku na Tajwanie. Od początku swojej działalności ma ściśle określone cele, takie jak:

  • bezkompromisowa jakość;
  • ciągły rozwój technologiczny;
  • rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów;
  • konkurencyjna cena.

Cele te są realizowane na każdym etapie „życia produktu”, od momentu projektowania, przez wdrożenie do produkcji, sam proces produkcji, kończąc na sprzedaży i serwisowaniu produktu. Rozbudowany dział R&D oraz olbrzymie kwoty inwestowane we wdrażanie nowych produktów dają pewność ciągłego rozwoju. Indywidualne podejście do potrzeb oraz wsparcie techniczne udzielane klientom sprawia, że produkty są „szyte na miarę”. Blisko 90% komponentów używanych do produkcji jest wytwarzanych we własnych zakładach, przez co AirTAC bierze pełną odpowiedzialność za jakość oferowanego produktu oraz zapewnia jego atrakcyjną cenę.